10. ročník SKI Rescue Jablonec - členové KZ ZZS ČR opět na bedně !

17.01.2011

10. ročník SKI Rescue Jablonec - členové KZ ZZS ČR opět na bedně !
Ve dnech 13. 1. – 15. 1. 2010 proběhl v Josefově Dole v Jizerských horách už 10. ročník tradiční mezinárodní odborné konference a soutěže JABLONECKÁ RESCUE SKI 2011

Členové Komory záchranářů ZZS České republiky Dagmar Majerová a Richard Baťa
loňský 9. ročník v konkurenci 25 družstev vyhráli v družstvu, které ještě doplnili dva studenti LF UP Olomouc - Roman Remeš a Stanislav Popelka. Viz aktualita 2010

Do letošního 10. ročníku šli tedy s jasným cílem vyhrát. To se sice v letošních velmi náročných klimatických podmínkách nepodařilo, ale ani zdaleka není důvod ke smutku. Družstvo skončilo na krásném druhém místě, ale i tak první z družstev z České republiky.

Za opětovnou vzornou reprezentaci komory záchranářů našim kolegům děkujeme a k úspěchu blahopřejeme.

Sigmund

ZHODNOCENÍ

Vážené kolegyně, kolegové a kamarádi.

Tak za sebou máme 10. ročník. Všem Vám velice děkujeme za Vaši účast a krásnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Počasí nám v letošním roce vůbec nepřálo, ale na Vaší náladě ani výkonech to nebylo znát. Páteční ráno, které pro nás znamenalo rychlou improvizaci, dalo celému realizačnímu týmu trošku zabrat. Ale váš potlesk a poděkování, bylo tím největším vyznamenáním pro nás. Takže ještě jednou díky Vám všem.

Z letošního ročníku bude opět DVD. Proto Vás prosím o zaslání adresy jednoho člena družstva, na které máme DVD zaslat.

Dále budeme rádi, pokud nám zašlete Vaše hodnocení a názory.

Všechno prosím zasílejte na adresu: info@rescueski.cz

Realizační tým JRS

Autor: Bc. Jana Pastuchová-Kristeková

Zdroj: rescueski.cz

Copyright © 2020 Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.