31.12.2012 - KZ ZZS ČR brzy spustí svůj platební portál PayU

31.12.2012

31.12.2012 - KZ ZZS ČR brzy spustí svůj platební portál PayU

Vážení členové a příznivci KZ ZZS ČR.

Během následujících dnů bude spuštěn platební portál Komory záchranářů, který Vám umožní bezpečné, rychlé a jednoduché online platby. Díky tomuto portálu budete moci zaplatit vše, co je spjato s KZ ZZS ČR (členské příspěvky, odborné konference, ubytování, souhlasná stanoviska, aj.) z pohodlí Vašeho domova.

Platební brána, která je realizována platebním systémem PayU, zaručuje maximální ochranu osobních i finančních údajů (nemusíte mít obavy ze zneužití citlivých dat). Přenos mezi e-shopem, službou PayU a jednotlivými platebními kanály je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a transakce jsou prováděny na záklědě licence od České národní banky.

Na výběr máte ze dvou, nejčastějších a nejvyuživanějších, možností plateb přes internet (viz. níže). Zvolte takový způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje. Obě možnosti jsou maximálně bezpečné, rychlé, intuitivní a kupujícímu nejsou účtovány žádné poplatky za provedenou transakci.

A) Rychlá platba platební kartou

Platba platební kartou je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit. Díky PayU můžete vždy platit kartou bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standart), jehož cílem je zamezení karetních podvodů, díky zavedení nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají.

Transakce jsou prováděny na základě licence od České národní banky a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Údaje z vaší platební karty se zpracovávají přímo ve vaší bance a k obchodníkovi se tak vůbec nedostávají. Tím je zaručena bezpečnost peněz kupujících.

Platba kartou je umožněna pro držitele karet Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club.

Výhody:
• Použití je zcela zdarma.
• Peníze jsou převedeny během několika málo sekund. Zpracování probíhá v reálném čase. Bezpečnost platby kartou garantují zabezpečovací protokoly a řešení. Jedná se o mezinárodně standardizovaný a uznávaný proces. Obchodník se k číslu karty nedostane.
• Uživatel/kupující nemusí vyplňovat údaje k platbě (odpadá tedy riziko špatného zadání čísla účtu prodejce, částky, variabilního symbolu atd.), stačí pouze opsat základní údaje z karty do formuláře platební brány pro karty.
• Tento způsob platby je bezpečnější než platba kartou v kamenném obchodě.

TIP: Než začnete platit na internetu kartou, ověřte si u své banky nebo ve svém internetovém bankovnictví, zda-li máte tuto službu povolenou.

B) Rychlý online převod

Tento způsob plateb je možný pro klienty České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisenbank, Volksbank, GE Money bank, mBank a Fio banky.

Výhody:
• Použití je zcela zdarma.
• Peníze jsou převedeny během několika málo sekund. Zpracování probíhá v reálném čase. Transakce je podobná běžnému převodu peněz. Celý proces je však mnohem jednodušší a rychlejší.
• Bezpečnost převodu garantuje vaše banka, u které máte účet, protože platba probíhá přímo ve vašem internetovém bankovnictví. Přenos dat mezi bankou a e-shopem probíhá navíc pomocí zabezpečovacího HTTPS protokolu.
• Uživatel/kupující nemusí vyplňovat údaje o platbě, protože platební příkaz již bude předvyplněný přímo ve vašem internetovém bankovnictví. Odpadá tedy riziko špatného zadání čísla účtu prodejce, částky, variabilního symbolu atd.

Platební bránu mohou využívat členové i nečlenové KZ ZZS ČR a pro úspěšné dokončení transakce není nutná registrace v e-shopu, což znamená, že jej mohou používat jak registrovaní, tak i neregistrovaní uživatelé. Veškeré informace spojené s platebním portále naleznete na e-shopu, který bude zanedlouho spuštěn.

Pevně věříme, že Vás nové možnosti, které jsme pro Vás připravili, osloví, zaujmou a ušetří Vám čas, starosti a peníze.

Za vedení KZ ZZS ČR

Pavel Lampa, DiS.

• Aleš Spurný Reagovat 13.01.2013
    Dobrý den,

chtěl bych poprosit všechny budoucí uživatele internetového obchodu, který se pro Vás chystá, aby v případě nalezení jakýchkoliv chyb jste mě kontaktovali na výše uvedený email. Děkuji
  • Lukáš Vančura Reagovat 18.01.2013
    s placením členského příspěvku na r.2013 mám počkat než bude payU v provozu?
    • sigmund Reagovat 18.01.2013
      Není třeba čekat. Lze jej uradit i z účtu na účet, stejně jako v minulosti.