Aktivní účast na pražské konferenci

29.05.2007

.
Vážení kolegové, členové Komory záchranářů,

mnozí z Vás se již dříve rozhodli pro aktivní účast v sekci pro nelékařské zdravotnické pracovníky na konferenci v Praze, která se bude konat v termínu 10.10. 2007 až 12.10.2007.

Vše je ale potřeba připravit daleko dříve a proto termín uzávěrky pro zaslání vašich případných příspěvků ( prezentací ) k aktivní účasti byl stanoven do konce května.
Pořadatelé se rozhodli tento termín ještě prodloužit do 8.6.2007, což je ale hraniční termín.
Proto žádám všechny účastníky, kteří se rozhodli ať již dříve, nebo právě při čtení tohoto sdělení k aktivní účasti na tomto fóru prezentovat svoji přednášku, aby do zmíněného prodlouženého termínu své prezentace odeslali na email : cumpl@ortopedicke-centrum.cz a v kopii na email : radekbend@seznam.cz . Vy, kteří to mimořádně nestihnete, zašlete na zmíněné emailové adresy do tohoto termínu alespoň téma prezentace, kterou připravujete, jméno a příjmení autora ( spoluautora, přednášejícího ) a termín , do kterého zašlete hotovou opožděnou prezentaci.

Osobně na nejbližším zasedání vedení KZ ZZS ČR navrhnu finanční spoluúčast komory pro členy komory záchranářů s aktivní účastí na této konferenci, neboť to beru jako velmi dobrou reprezentaci naší organizace. Věřím, že ve vedení tuto zajímavou finanční spoluúčast bez problémů schválíme.