BRNO - Komunikace bez problémů

KONFERENCE PRO ZDRAVOTNÍ SESTRY
A NELÉKAŘSKÉ ZDRAVOTNICKÉ PRACOVNÍKY

Téma : Komunikace bez problémů : Umění úspěšné komunikace

Vážené dámy a vážení pánové,
dovolujeme si Vás pozvat na odbornou konferenci, pořádanou agenturou IN LINE COMMUNICATIONS (komunikační a marketingová agentura), věnovanou komunikaci, asertivitě, zvládání stresových a konfliktních situací nejen na pracovišti.

Termín konference: 10. – 11. 10. 2008

Přednáší: PhDr. Jana Sládková, MBA , PhDr. Miloš Sládek

Místo konání semináře: RUBINEK, POZNAŇSKÁ 10, 616 00, BRNO

Informace: www.vzdwelavanisester.cz nebo www.inline.cz – vzdělávání sester,

e-mail: info@vzdelavanisester.cz, tel. 544 216 210 (možno klidně nahrát vzkaz na fax - po poslechnutí Vám rádi zodpovíme dotazy)

Konference je určena pro:

všeobecná sestra, zubní technik, porodní asistentka, dentální hygienista, zdravotní laborant, zdravotnický záchranář, asistent ochrany veřejného zdraví, farmaceutický asistent, nutriční terapeut, zdravotně sociální pracovník, ortoptista, fyzioterapeut (akreditováno UNIFY)

Vzdělávací akce je zařazena do kreditního systému a účastníci akce obdrží 6 kreditních bodů v případě účasti v oba dva dny. V případě účasti v jeden den obdrží 3 kreditní body.

Program, přihláška a ceník