Brutálna nehoda v Bratislave: Sanitka sa ZRAZILA s osobným autom!

31.12.2020

Brutálna nehoda v Bratislave: Sanitka sa ZRAZILA s osobným autom!

Včera 30. 12. 2020 došlo v Bratislave k vážnej dopravnej nehode. Sanitka sa zrazila s osobným autom. K incidentu došlo na Ružinovskej ulici neďaleko Ružinovskej nemocnice. Podľa informácii narazidlo osobné auto do sanitky a tá vzápätí vrazila do stĺpa. Do tejto časti Bratislavy v tomto momente nejazdia električky.

Štyri osoby sa ľahko zranili pri dopravnej nehode sanitky rýchlej zdravotnej pomoci s Renaultom Clio. "Alkohol bol vykonanou dychovou skúškou u účastníkov nehody vylúčený," spresnili s tým, že presné príčiny, ako aj miera zavinenia, sú predmetom vyšetrovania.

Záchranári ošetrili tri osoby. "Žena odmietla prevoz do nemocnice. Jeden pacient utrpel viaceré poranenia celého tela, tzv. polytraumu, druhý mal zranený hrudník. Obaja boli transportovaní do nemocnice," spresnila pre TASR hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová.

Zdroj: 1.pluska.sk

Fotografie FB: https://www.facebook.com/dennikzachranara/posts/1587796051407127