Chyba při registraci do diskuze

20.01.2009

.
Kolegové, kolegyně členové a členky komory záchranářů, ale i příznivci KZ ZZS ČR.

Díky technické chybě došlo bohužel k tomu, že v poměrně dlouhém uplynulém období nedocházelo k automatické registraci NEČLENŮ KOMORY- zájemců o přispívání do diskuze na našem webu.

Zároveň také nedocházelo k automatickému upozornění, že se do diskuze na webu komory záchranářů zaregistroval ŘÁDNÝ ČLEN. U řádného člena je registrace jiná, rozšířenější, neboť řádní členové mají po zaregistrování a při registrovaném přístupu i přístup k příspěvkům, které se nečlenům nezobrazují.

Já jsem to zjistil dnes, ihned jsem zareagoval a dnešním dnem jsem všechny nahromaděné zájemce, a bylo vás takto „čekajících na registraci“ asi kolem padesátky ručně registroval a povolil vám tak aktivní přístup do diskuze. Pasivní přístup do diskuze samozřejmě nikterak narušen nebyl.
Hlavně se všem takto poškozeným zájemcům o diskuzi na našem webu, která pravděpodobně i díky této nepříjemnosti malinko stagnovala, OMLOUVÁM a věřím, že teď, když jsem vše odblokoval, se sice se s opožděním, ale přece zapojíte aktivně do diskuze.

Tímto také nabádám a vyzývám všechny nové řádné členy KZ ZZS ČR, kterých v poslední době stále přibývá a také starší řádné členy KZ ZZS ČR, kteří se z nějakého důvodu zatím nezaregistrovali, aby tak dodatečně provedli na webu komory záchranářů, na úvodní straně hned nad vrtulníkem kliknutím na nápis Registrovat do diskuze a vyplněním potřebných údajů.

Ještě jednou se všem naší chybou dotčeným zájemcům o diskuzi omlouvám.