Další dvě nehody sanitek ZZS Jčk

06.08.2009

.

Sanitky na jihu Čech bourají jedna za druhou

JIHOČESKÝ KRAJ: Sanitkám se v jejich práci na jihu Čech v těchto dnech nedaří, za poslední dva dny dva vozy záchranářů havarovaly. Naštěstí se tyto karamboly obešly bez zraněných.

05.08.2009

V úterý došlo k nehodě sanitního vozu záchranářů v Jindřichově Hradci. Sanitka se vyhýbala motorkáři, který náhle provedl odbočovací manévr do protisměru přes plnou čáru.

„Nehoda se obešla bez zranění personálu či pacienta a závažného poškození sanity, vozidlo zůstalo plně pojízdné,“ řekl ředitel jihočeských záchranářů Marek Slabý.

Ve středu došlo k nehodě sanitního vozidla záchranářů z Dačic, když jel jejich vůz k dopravní nehodě. Náhle těsně před ním se jal odbočovat vlevo kamion. „Při vyhýbání došlo k poškození sanity, která zůstala pojízdná. Ke zraněním personálu či pacienta též nedošlo, doplnil Slabý.

ZZS Jihočeského kraje

Zdroj: katastrofy.com

Další nehody vozidel ZZS za poslední období

Sanitka jedoucí na majáky se srazila s autem