Dara Rolins zneužila ZZS Bratislava

19.11.2009

Dara Rolins zneužila ZZS Bratislava .

Slovenského ministra zdravotnictví rozčílila Dara Rolins v sanitce

Porotkyně soutěže SuperStar Dara Rolins (37) využila pro přesun po Bratislavě vůz rychlé zdravotní pomoci se zapnutým majáčkem. Tento fakt pobouřil slovenského ministra zdravotnictví Richarda Rašiho.

Včera 15:57 – Bratislava

„Je to hrubé zneužití vozidla, které má sloužit k poskytování záchranné zdravotní služby,“ uvedl Raši po středečním zasedání slovenské vlády.

O tomto případě mluvil Raši také s ministrem vnitra Robertem Kaliňákem. „Podám podnět na krajské ředitelství policejního sboru pro porušení zákona o silničním provozu,“ uvedl Raši.

Podle deníku Nový čas měla Dara Rolins využít vozidlo rychlé zdravotní pomoci v neděli 15. listopadu k přesunu z vystoupení ve sportovní hale Pasienky do haly Incheba, kde se připravoval přímý přenos soutěže SuperStar.

Ivan Vilček (Bratislava), Právo

Zdroj: novinky.cz