ENDA 2019 14. ročník konference nelékařských manažerů ve zdravotnictví na téma „Budoucnost, leadership a změny“

19.02.2019

ENDA 2019  14. ročník konference nelékařských manažerů ve zdravotnictví na téma „Budoucnost, leadership a změny“

více ZDE

ENDA 2019

14. ročník konference nelékařských manažerů ve zdravotnictví na téma „Budoucnost, leadership a změny“.

12. -  14. září 2019 Helsinki, Finsko

Kongres je organizován formou fóra pro všechny nelékařské vedoucí pracovníky a manažery z celé Evropy. Fórum je zaměřeno na sdílení praktických zkušeností a sdílení důkazů na základě ošetřovatelských výzkumů. Kongres je výjimečnou příležitostí jak rozšířit své obzory a poznání v oblastech zlepšování poskytované péče. Pořadatelem kongresu je Unie zdravotnických profesionálů a pracovníků v sociálních službách – Tehy ve spolupráci Evropskou asosciací nelékařských manažerů, Univerzitní nemocnicí Helskiky, Univerzitou pro východní Finsko a Laureovou univerzitou aplikovaných věd.

Pořadatelé stále přijímají abstrakta pro aktivní účastníky, jak pro řečníky, tak pro posterové sekce konference. Registrace je otevřená na stránkách www.enda2019.fi do 28. února 2019

Ježek