Havárie sanitek Jihočeského kraje

24.10.2006

.
Na Táborsku v úterý havarovaly dva vozy ZZS a jedno policejní auto. U Roudné dostala sanitka smyk a převrátila se na bok. Přímo v Táboře se srazilo s osobním vozem další vozidlo záchranářů. K nehodě mířil také policejní vůz, do kterého v Klánovicích narazilo osobní auto.

Dva záchranáři byli zraněni těžce, jeden policista středně těžce a dalších pět lidí bylo zraněno lehce.
První sanitka dostala na okraji Roudné smyk, narazila do svahu a převrátila se. K nehodě vyjelo další vozidlo, ale několik set metrů od základny se střetlo s protijedoucím osobním autem.
Policejnímu vozu, jehož posádka měla u nehody řídit dopravu, nedala přednost dodávka.

Za KZ ZZS ČR přeji nejen našim zraněným kolegům, ale i policistovi brzké uzdravení.

Zdroje : 1 Zprávy TV Prima Vyhledejte zprávy z 24.10.2006 ve vyhledávači datumu, a je to hned první video-zpráva
zprávy iDnes
teletext TV Nova