Hořící sanitka ZZS Vysočina na D 1

Z hořící sanitky na dálnici D1 zbylo jen torzo vozu

video zprávy TV Nova

počkejte na druhé video

Dramatické chvíle zažila posádka a pacient sanitního vozu, který ráno projížděl po dálnici D1 směrem na Brno. Na 153. kilometru začalo auto hořet a během krátké chvíle bylo celé v plamenech. Nikomu se naštěstí nic nestalo, všichni stačili automobil včas opustit.

3.9. 2007 14:01

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Událost se stala po deváté hodině. Vůz značky Mercedes, patřící Zdravotnické záchranné službě kraje Vysočina, začal hořet při převozu pacienta.
"Na místo vyjely jednotky profesionálních hasičů z Velké Bíteše a Velkého Meziříčí," řekla mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová.
Hasičům se hořící automobil podařilo rychle uhasit, plameny však vůz zcela zničily.
"Dálnice byla v době zásahu průjezdná jen se zvýšenou opatrností," doplnila Musilová s tím, že oheň způsobil na vozu záchranářů škodu ve výši 2 500 000 korun. Proč začal vůz hořet zjišťují odborníci.

Zdroj : seznam.cz