Informace o zrušení XI. mezinárodní konference KZ ZZS ČR

Informace o zrušení XI. mezinárodní konference KZ ZZS ČR

Vážené kolegyně a kolegové,

s politováním Vám musím oznámit, že XI. mezinárodní odborná konference KZ ZZS ČR plánovaná v termínu 1. - 2. 10. 2020 se ruší.

Doufali jsme, že by termín konference ještě mohl stihnout epidemiologicky relativně příznivé okno, ale zhoršující se situace a vzrůstající rizika rozhodnutí akci zrušit, vyřešila za nás.

Velmi si vážíme vašeho času, který jste věnovali přípravě na konferenci. Je nám upřímně líto, že se neuskuteční společné setkání, na které jsme se moc těšili! Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a uvidíme se společně v lepších časech i s Vašimi připravenými příspěvky příští rok na další konferenci. Termín příští konference je stanoven na 23.9. - 24. 9. 2021, uložte si  jej prosím do svých kalendářů.

Ještě jednou děkuji za Váš čas a podporu.

Přejeme hodně zdaru a sil do nadcházejících měsíců a těšíme se na shledání.

Mgr. Radomír Vlk
prezident