Kvíz v hodnocení křivky EKG u pacienta předávkovaného digitálisem

06.07.2013

Kvíz v hodnocení křivky EKG u pacienta předávkovaného digitálisem

Na webu komory jsme už měli ledacos, ale “hádanku“ ještě ne. I proto využívám nabídky, kdy mě emailem oslovil kolega z práce i KZ ZZS ČR Bc. Luděk Gronych, že má pro členy komory zajímavou hádanku či kvíz na téma hodnocení křivky EKG.

Například na letošní konferenci mohli účastnící konference na základě autentických přehrávek z operačního střediska hádat, nebo spíš tipnout, oč se na místě události dle dostupných informací jedná a jaký typ posádky by bylo nejvhodnější na místo vyslat. Nikdo z účastníků neuhodl ani jednu situaci.

Nyní mohou hádat úplně všichni. Kdo má zájem, muže se na spřáteleném webu kocour.rps.cz zapojit do hodnocení křivky EKG u pacienta předávkovaného digitálisem s HR kolem 40/min. a vyhrát.

• Luděk Gronych Reagovat 07.07.2013
    Křivka je nově doplněná laddergramem, což vám jistě ulehčí analýzu :)
  • Luděk Gronych Reagovat 17.07.2013
    Na webu je nová křivka související se stenozou RIA