Lupiči přepadli záchranáře v akci !

08.11.2009

.

Lupiči přepadli záchranáře při zásahu

Trojice lupičů přepadla v noci na neděli v Českých Budějovicích záchranáře. Ve chvíli, kdy šel muž před dům k sanitě pro potřebný přístroj, útočníci jej přepadli a z vozu vytrhli navigaci a část přístrojové desky. Informoval o tom ředitel jihočeské záchranné služby Marek Slabý.

Dnes 13:47 - České Budějovice

"Jeden z členů posádky záchranné služby se v sobotu krátce před půlnocí vrátil od ošetřovaného pacienta zpátky k zamčené sanitě před dům, aby donesl potřebný přístroj," uvedl Slabý. Když vůz odemkl, napadli ho tři útočníci.

Dva z nich ho drželi přitisknutého k sanitě a třetí uvnitř ukradl navigaci. "Uloupené zařízení je však zcela nepoužitelné a neprodejné," dodal Slabý. Útočníci následně z místa činu utekli. Případ vyšetřuje policie.

Zdroj: novinky.cz