Magické členské číslo 0155 se blíží

06.10.2006

.
Vážení kolegové zdravotničtí záchranáři, řidiči ZZS, dispečeři ZOS a studenti oboru zdravotnický záchranář, prostě vy všichni, kteří se můžete stát členy KZ ZZS ČR

Jelikož se v komoře záchranářů pomalu ale jistě blížíme k členskému registračnímu číslu s magickou silou 0155 ( toto číslo má majitel unikátně na svém odznaku ), a o které má zájem mnoho z vás, kteří uvažujete o vstupu do KZ ZZS ČR, přestal jsem pro zachování rovných podmínek v tuto chvíli doplňovat a aktualizovat na mapce ve fotogalerii počty členů.
Nikdo tedy nebude moci spekulovat a čekat, až se na mapce objeví třeba číslo 150 člena,
že - teď pošlu svoji žádost, a mám velkou naději, že to vyjde a získám onu “ 155 “.
Budu teď stejně jako doposavad postupovat v přidělování registračních čísel zásadně podle toho, jak mi budou jednotlivé přihlášky, které budou splňovat všechny náležitosti ke správné registraci časově doručeny . Pokud je doručeno více přihlášek v jeden den, postupuji a budu postupovat dle data na razítku odeslání. Až se dostanu skutečně k číslu 155 a vznikne problém se shodou dne doručení i odeslání, provedu za přítomnosti nejméně dalších dvou řádných členů komory záchranářů losování, mezi takto časově shodnými přihláškami.
Možná se vám některým zdá tento příspěvek, a vůbec řešení tohoto problému banální, ale věřte, že opak je pravdou. Zpravidla jednoduchá banalita pohřbí velké a životaschopné projekty. Jen se chci možné nepříjemné situaci vyvarovat.

Je vás skutečně hodně, kteří ještě váháte s odesláním přihlášky a necháváte nás tak trochu na holičkách. Jsem přesvědčen, že pokud naše webové stránky alespoň občas navštívíte, tak musíte vidět, že se snažíme vytvořit organizaci, která bude naše, k našemu prospěch a bude pro nás !

Proto vás žádám, přestaňte váhat a staňte se našimi dalšími členy, a vyzkoušejte třeba i štěstí v tom smyslu, že se pokusíte v tomto období získat ono pro mnohé z našeho oboru magické číslo 0155, které bude i trvale a unikátně na vašem členském odznaku.