Mobilní záchranářské pracoviště

21.05.2006

Zdravotnická záchranná služba hl.města Prahy představila ve čtvrtek svoji novinku.
Srdce každého záchranáře musí zaplesat, při pohledu na mobilní záchranářské pracoviště umístěné v kamionu, které se skládá z několika modulů.
Jsem pevně přesvědčen o tom, že v dnešní době, kdy hrozí jednak teroristické útoky, ale hlavně každým rokem zažíváme nějakou tu živelní pohromu, nejčastěji v podobě povodní, je takovéto zařízení potřeba. Samozřejmě, že i v případě hromadného neštěstí, je takové mobilní pracoviště jistě velkou pomocí, pro zvládnutí situace. Kde jinde by mělo být, než v Praze. To určitě neznamená, že by ho nebylo možno v případě potřeby použít kdekoli na území České republiky.
Děkuji našemu členu panu Martinovi Spurnému ze ZZS hl.m. Prahy, který pro komoru pořídil tyto fotografie, abych je mohl umístit do naši fotogalerie a podělit se tak se všemi záchanáři, kteří náš web navštěvují.fotky