Na Jablonecku havaroval vůz RV ZZS Libereckého kraje Škoda Octavia

04.02.2011

Na Jablonecku havaroval vůz RV ZZS Libereckého kraje Škoda Octavia

Řidička smetla sanitku jedoucí k raněnému

Jablonec - V Janově nad Nisou na Jablonecku se odpoledne srazila sanitka s osobním vozem. Řidička, která přijížděla autem z vedlejší silnice, nedala záchranářům přednost. Ti zrovna mířili ke zraněnému lyžaři do Bedřichova, nic vážného se však nestalo. Na horách v Libereckém kraji během dne sněžilo a na silnici je kluzká vrstva sněhu. Vozovky můžou večer a ráno namrzat, cestáři nabádají k opatrnosti.

Žlutá octavia liberecké záchranky se sesula šest metrů po svahu dolů a zastavila se u potoka. "Řidič i lékař vyvázli naštěstí jen s pohmožděninami, auto je ale skoro na odpis a ke zraněnému do Bedřichova jsme museli poslat další sanitku," řekla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Lenka Markovičová.

Zdroj + fotodokumentace: ct24.cz