Na konferenci KZ ZZS ČR vystoupí ředitelka Nadace paramedických věd

Na konferenci KZ ZZS ČR vystoupí ředitelka Nadace paramedických věd

Na konferenci KZ ZZS ČR vystoupí

host z Velké Británie

Pro účastníky letošního X. Sněmu a  7. odborné konference jsme připravili překvapení. David Klouček zajistil účast milého a odborně vrcholně způsobilého hosta z Velké Británie, který se dlouhodobě pohybuje v prostředí paramediků a ZZS ve Velké Británii.

Paní  Stefanie Frances Cormack vystoupí po skončení X. Sněmu KZ ZZS ČR na naší konferenci, na níž si připraví zhruba hodinovou prezentaci, ze které bychom se měli dozvědět dozvědět historii, vývoj a současný stav paramediků v Anglii.

Samozřejmě, že po skončení prezentace budou mít delegáti konference možnost se našeho hosta dotázat na vše, co je bude zajímat. Jsme přesvědčeni, že to je pro delegáty výročního X. Sněmu KZ ZZS ČR velmi milé a příjemné překvapení.

Protože včerejší půlnocí skončila možnost levnější registrace, ale potvrdit příjezd vzácného hosta se podařilo až dnes, po vypršení termínu levnější registrace, rozhodl jsem se, aby to nevypadalo jako úmysl, že zlevněnou registraci prodloužíme o týden až do nedělní půlnoci 8. 3. 2015 AKTUALITĚ.

Krátký profesní životopis pozvaného hosta pro nás přeložil David Klouček.

Stefanie Frances Cormack je držitelkou titulu MSc v oboru přednemocniční neodkladné péče a v současné době studuje na získání PhD na Coventry University.

Od roku 2012 je registrovaná u Health and Care Professions Council jako Panel Member (členka komise), kde je přísedící při různých slyšení, vyšetřování a výborů poskytujících i odborná poradenství nebo rozhodnutí.

V roce 1993 začala pracovat pro Midlands Ambulance Service a v roce 1997 jako Paramedik. Během své kariéry zastávala několik pozic, jako Mentor, Klinický supervizor, Lektor Operační podpory a Supervizor na LZS.

V současné době je Senior lektor a zároveň ředitelkou Nadace Paramedických věd na Univerzitě v Coventry. Bezprostředně před tím pracovala pro LZS u West Midlands Ambulance Service a Midlands Air mbulance jako Paramedik se specializací intenzivní péče. Byla také nápomocna při vývoji odbornosti Paramedik pro intenzivní péči pro West Midlands Ambulance Service a je rovněž vedoucím modulu přednemocniční péče pro získání certifikátu, jako Post-gradualního vzdělávání na Warwick Madical School, který běží od roku 2008.

Kdo by chtěl vědět víc, může se podívat ZDE