Naučme se pomáhat sami sobě ! Aktualizace 1.2.2007 - Příspěvky zasílejte pouze do 20.1.2007 !!!

01.02.2007

.
Vážení kolegové záchranáři Zdravotnických záchranných služeb !

Jak jistě víte, dne 24.10.2006 havarovaly chvíli po sobě dvě posádky ZZS Jihočeského kraje.
Při jedné z těchto dopravních nehod došlo k velmi těžkým poraněním dvou našich kolegů záchranářů, která pravděpodobně minimálně v jednom případě zanechají trvalé následky.
Jelikož takové nebezpečí číhá na každého z nás rozhodl jsem se, že KZ ZZS ČR vyhlásí finanční sbírku, která by měla alespoň trochu pomoci našim kolegům v případě, že se po uzdravení a rekonvalescenci nebudou moci ze zdravotních důvodů vrátit do zaměstnání.
Je nás záchranářů ZZS ( středňáků a řidičů ) v republice skoro tři tisíce, a tak jsem přesvědčen, že pokud každý z nás dle možností symbolicky přispěje alespoň stokorunou, tak to může být dobrý základ pro velmi dobrou věc. Do budoucna taková solidarita může pomoci mnohým z nás.
Bylo by velmi dobré, kdyby jste finance vybírali například za výjezdová stanoviště nebo oblasti, a teprve poté je v celku zasílali na účet. Je to ale jen jedna z možných variant.

Peníze budou shromažďovány na účtu KZ ZZS ČR pod zvláštním variabilním symbolem. Nezapomeňte uvádět variabilní symbol !!!

Peníze můžete zasílat na číslo účtu : 35-5931400267/0100
Variabilní symbol : 24102006

Fotodokumentace k haváriím

Informace o nehodách

Sigmund Drahomír
prezident KZ ZZS ČR

!!! NOVÉ !!!

1.12.2006

Rozhodli jsem se, že na webu začneme zveřejňovat přispěvatele – finanční dárce této sbírky.
Je jedno jestli to jsou jednotlivci, a nebo jestli jsou skryti pod označením ZZS, výjezdové stanoviště apod. Jsme hluboce přesvědčeni, že každý kdo přispěje nějakou částkou si zaslouží, aby se o tom vědělo. Tento jednotlivec se aktivně zapojil a tento kolektiv se aktivně zapojil. Zpravidla se o každém dočteme až v negativních souvislostech, že něco pokazil, neudělal, udělal špatně. Proto ukažme, že to není výjimka, a že vždy konáme více dobra jak zla, jen se o tom neví a nebo nechce vědět.
Seznam budeme aktuálně doplňovat vždy s novým výpisem z banky, a nebo v případě, že platbu přebereme na pokladnu příjmovým dokladem.

!!! Sbírka bude ukončena k 31.1.2007 !!!
Proto Vás žádáme, aby jste zasílali finanční prostředky na tuto sbírku nejpozději do 20.ledna 2007 tak, aby ji KB zaregistrovala ještě do lednového výpisu.

Seznam dárců k 1.2.2007