Negativní revers a ponechání pacienta na místě záchranářem RZP – Bc. Oldřich Škorňák

28.10.2019

V aktualitě o průběhu 10. Odborné konference Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky, která proběhla den před konáním XIII. Sněmu KZ ZZS ČR jsem informoval, že budou následovat aktuality s dalšími zajímavými přednáškami/prezentacemi, které na konferenci zazněly.

Jako první byla v aktualitě ze dne 10. 10. 2019 uveřejněna přednáška Bc. Drahomíra Sigmunda s názvem „Co nás pálí?“, která shrnovala problémy NLZP ze ZZS, které jste nejčastěji zmiňovali ve stejnojmenné anketě.

Jako druhá v pořadí byla v aktualitě ze dne 16. 10. 2019 se souhlasem autora zveřejněna prezentace Mgr. Vladimíra Jaruška, MBA, který se zabýval návazností naší PNP na NNP.

Bc. Oldřich Škorňák (první zleva)

Dnes se souhlasem autora Bc. Oldřicha Škorňáka přidávám třetí prezentaci. Prezentaci, která na 10. odborné konferenci KZ ZZS ČR vzbudila největší zájem diskutujících, kdy z pléna padala celá řada otázek, odpovědí, názorů, kazuistik etc.

Negativní revers a ponechání pacienta na místě záchranářem RZP