Nové diskusní záchranářské fórum

.

Nové záchranářské fórum

Pozvánka: PŘIJĎTE DISKUTOVAT!

Rádi bychom Vás přizvali do nového záchranářského diskusního fóra, které jsme pro Vás od září 2008 otevřeli. Toto fórum je rozšířením již nějakou dobu fungujícího webu Přednemocniční neodkladná péče zachrana.patekolo.org a je reakcí na hlasování návštěvníků o tom, jakým směrem by si přáli naše služby rozšířit. Toto fórum není prvním projektem tohoto druhu, pokusili jsme se při jeho tvorbě poučit z nedostatků, které jsme našli u projektů předchozích. Dovolte nám nyní, abychom Vám nové fórum v tomto článku stručně představili.

Fórum je určeno pouze pro odbornou veřejnost z oblasti přednemocniční neodkladné péče a souvisejících oborů. Vstoupit do něj, číst si či přispívat mohou jen registrovaní uživatelé. Na běh fóra dohlížejí zatím čtyři lidé (tři diplomovaní záchranáři a jeden lékař), vystupují zde jako moderátoři diskuse a „údržbáři“ celého projektu. Vynasnaží se maximálně vycházet vstříc Vašim přáním i stížnostem.

Pro přehlednost je forum rozděleno do čtyř základních kategorií.

(1) Organizace – zde máte možnost dávat inzeráty a číst si v nich, najdete zde knihu přání a stížností, zde můžete požadovat otevírání nových diskusních okruhů či kritizovat naši práci.

(2) Odborná diskuse – zde je prostor pro věcné odborné debaty týkající se problematiky PNP. Dle aktuální poptávky, situace a požadavků diskutujících budeme přidávat, ubírat či měnit jednotlivé diskusní okruhy či témata.

(3) Studijní kategorie – široký prostor poskytnutý studentům, který bude postupně rozčleněn do jednotlivých okruhů podle jejich aktuálních přání a představ.

(4) Haha, srandičky – volná debata, bez cenzury, možnost diskutovat zcela od věci.

V každé kategorii jsme již zřídili několik diskusních okruhů a v nich i nějaká témata – to především pro Vaši představu, abyste viděli širokou paletu možností, které nová diskusní platforma nabízí. Pokud Vám současná struktura nevyhovuje, či Vám v ní něco chybí, nebojte se nám napsat! Vyjdeme Vám vstříc a upravíme fórum co nejvíce dle Vašich představ.

Ještě dodáme, že pokud start provozu nové diskusní platformy proběhne úspěšně a za Vašeho zájmu, můžete se těšit na pravidelně vyhlašované debaty na aktuální téma, ke kterým se vždy pokusíme přizvat zajímavého hosta, který bude zasvěcen do dané problematiky. Je samozřejmé, že v případě Vašeho zájmu o nějaké téma upřednostníme Vaše přání před našimi návrhy. Nebojte se ozvat.

Závěrem Vás můžeme již jen pozvat k návštěvě – registrovat se a do fóra vstoupit můžete na této adrese: zachrana.patekolo.org/forum

Při jakýchkoliv potížích nás prosím kontaktujte na adrese zachrana@patekolo.org . Pokud Vaše přihlášení proběhne úspěšně, pro komunikaci s námi můžete využít KNIHU PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ.

Na diskusi s Vámi se těší

Bc. Ondřej Koudela, DiS.
MUDr. Jiří Franz