Nově vzniklé diskusní fórum

03.05.2009

.
Koncem dubna nám na komoru záchranářů přišel email s upozorněním a odkazem na nově vzniklé fórum, určené nejen záchranářům. Jsem sice přesvědčen, že podobných diskusních „kroužků“ je na internetu již mnoho a diskuze pro mne z neznámých příčin více méně na všech upadá a vázne, ale jelikož jsem vždy předtím podobným požadavkům vyhověl a na nově vzniklá fóra na našich stránkách upozornil, činím tak i teď.
Pro autentičnost a správné pochopení, co autory k tomuto kroku vedlo, jsem se rozhodl obsah emailu v de facto nezměněné podobě uveřejnit i se zmíněným odkazem na nové Rescue fórum.

Dobrý den.

Vážení kolegové záchranáři. Tento měsíc jsme spustili nový projekt a to Rescue Forum, pro všechny naše kolegy zdravotníky a záchranáře.
Forum je určeno nejen pro profesionální zdravotnické záchranáře, ale třeba také pro dobrovolné zdravotníky či laickou veřejnost tak, abychom jim představili jak laickou první pomoc tak i tu profesionální. Do sekcí jsme se snažili zařadit alespoň prozatím ty nejdůležitější akutní stavy pacientů ohrožující je na životě a nějakou tu První pomoc atd.

Pro všechny zájemce je registrace na našem foru zdarma!! Pochopitelně je to forum a proto je možné cokoli přidávat prezentovat atd. jak už to na foru chodí.Velice rádi bychom s Vámi spolupracovali do budoucna, alespoň formou internetu.
Jsme profesionální záchranáři pracující na Zdravotnické záchranné služně .Toto naše Rescue forum máme spíše jako koníček.
Forum naleznete na adrese: www.rescue.xforum.cz .
Pokud by to bylo možné byli bychom velice rádi, kdybyste popř. naše forum představili na Vaší webové stránce ostatním kolegům, popř.dali na naše forum nějaký odkaz.
Pokud byste měli jakýkoliv dotaz klidně nám napište e-mail rádi odepíšeme. Jinak jsme členy o.s. záchranáři Žatec a také UNP ZZS.ČR na URL: UNP.cz.

Budeme se těšit na Vaší spolupráci a registrace vašich kolegu na foru a přejeme Vám hezky zbytek dne.

Za Všechny

Jiří Berec v.r. admin fora -))