Novelizovaná Legislativní brožura pro nelékařské zdravotníky nejen ze ZZS

30.05.2018

Novelizovaná Legislativní brožura pro nelékařské zdravotníky nejen ze ZZS

Legislativní brožura pro zdravotnické pracovníky

Na základě dohody ze sněmu viz aktualita o XII. Sněmu KZ ZZS ČR, autorský kolektiv ve složení členka předsednictva Bc. Denisa Šrotířová ve spolupráci s členem RKK Mgr. Radomírem Vlkem sepsali nejen pro kolegy z komory a ZZS obecně, ale pro všechny kolegy zdravotníky Legislativní brožuru pro zdravotnické pracovníky. Tato byla zveřejněna na webu komory dne 25. 10. 2017.

Od té doby se některé věci v legislativě změnily a tak oba kolegové provedli na základě domluvy při společném jednání na 19. zasedání vedení KZ ZZS ČR dne 15. 4. 2018 v Olomouci její aktualizaci. Kolegům Denise a Radomírovi děkuji a všem ostatním přeji, aby jim byla nápomocna.

Věříme, že tato brožura bude všem kolegům, ale i studentům a budoucím zdravotníkům ku prospěchu.

Legislativní brožura pro zdravotnické pracovníky