NOVINKA - Sborník abstrakt ze 4. Odborné konference KZ ZZS ČR 2012

29.06.2012

NOVINKA - Sborník abstrakt ze 4. Odborné konference KZ ZZS ČR 2012

Sborník abstrakt ze 4. Odborné konference KZ ZZS ČR 2012

Dnešek je pro KZ ZZS ČR dalším průlomovým dnem v její historii. Poprvé od svého vzniku vydává Sborník abstrakt ze své konference.

Již letos v zimě při přípravě 4. Odborné konference KZ ZZS ČR jsem informoval, že letošní příspěvky přednesené na konferenci konané v rámci VII. Sněmu KZ ZZS ČR vyjdou také ve sborníku. Někteří autoři se toho dokonce zalekli. Omlouvám se ještě jednou všem, že jsme sborník nestihli vydat už v březnu na konferenci a s jistým zpožděním ta činíme právě nes 29. 6. 2012.

Sborník abstrakt ze 4. Odborné konference KZ ZZS ČR 2012 jsem pro vaši potřebu umístil do záložky DOKUMENTY, abyste se k němu mohli kdykoliv pohodlně v případě potřeba vrátit.

Znovu děkuji všem autorům příspěvků, kteří vystoupili na konferenci a ještě dodali své příspěvky v písemné podobě ke zpracování do tištěné podoby sborníku.
Děkuji Mgr. Pavlu Böhmovi, DiS., že se celého úkolu a všech prací spojených s vydáním sborníku zhostil a dílo dotáhl do úspěšného konce.