Odborná konference ČAS v Brně

06.06.2009

.
Dobrý den milé kolegyně,

dovoluji si vás oslovit a pozvat Vás na odbornou konferenci České asociace sester, kterou pořádá Region jihomoravský v Brně. Den konání je sobota 13. června 2009 v budově Biskupského gymnázia na ulici Barvičově.
(Žlutý kopec, za Onkologickým ústavem).

Z technických důvodů jsme museli změnit místo konání. Nyní máme k dispozici sál s velkou kapacitou, takže máme ještě dostatek volných míst. Přihlásit se můžete na kontakt, který je uveden na pozvánce,tedy na jaroslava.hyneckova@nmbbrno nebo zpět na tento email a to do čtvrtku 11. června, z důvodů připravení potvrzení o účasti a občerstvení.

V souvislosti se změnami, které jsou připravovány a které již probíhají a mají vztah k NLZP, jsem oslovila přímo náměstkyni ministryně zdravotnictví paní [bgMUDr. Kellerovou, aby se s námi podělila o své zkušenosti z přípravy změn, které by se měly přímo dotknout NLZP. Na těchto jednáních a na přípravě podkladů se podílela také ČAS.Dále se můžete zeptat paní náměstkyně PhDr. Hofštetrové přímo na to, co Vás trápí a s čím máte problém, co se týká přidělování kreditů za
vzdělávání NLZP. Je to pro Vás příležitost si nejen vyslechnout, ale také se zeptat na to, co Vás zajímá ve vztahu k výkonu Vašeho povolání. I další přednášející jsou zkušení speakeři a témata na něž budou přednášet se vztahují ke kvalitě péče.

Konference je určena všem NLZP, nejen sestrám, viz pozvánka.

Z finančního příspěvku, který je stanoven za konferenci se bude hradit pronájem sálu, občerstvení a materiály, které se ke konferenci vztahují.Neváhejte a přijeďte do Brna.

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na setkání s Vámi.

Za výkonný výbor ČAS-Region jihomoravský
Věra Roubalová
předsedkyně RJHM

POZVÁNKA

ČESKÁ ASOCIACE SESTER
REGION JIHOMORAVSKÝ

pořádají 13. června 2009
odbornou konferenci

VÝSTUPY PROJEKTU 2008

SOUČASNÁ SITUACE V OBLASTI NLZP

KREDITNÍ SYSTÉM

Kde: BRNO - Biskupské gymnázium, ul. Barvičova

Spojení: od nádraží tramvají č. 4 na Náměstí míru - doleva do kopce procházkou asi 10 minut. Lépe je přestoupit na České z tramvaje na trolejbus č. 39 Barvičova 666/85(zastávka je hned naproti přes koleje, výstup - konečná, asi 10 min.) Odjezdy z České : 8.06, 8.24, 8.44

Prezentace:……….od 8.00 hodin
Zahájení:…………...….9.00 hodin

Společná informace pro všechny, kdo se budou hlásit:

Platba převodem na číslo účtu : 7286630287/0100 variabilní symbol: svoje jméno a příjmení (datum narození)

Členové ČAS:…………………………………....…………………200 Kč
Členky: na rod. dovolené, studenti, důchodci, nezaměstnaní:..100 Kč
Nečlenové : (týká se i nečlenek na mateřské dovolené):…...... 400 Kč

Výjimečně je možná platba i na místě. Storno poplatek při odhlášení 50 Kč.

Přihlášky:on-line na: www.cnna.cz/Region jihomoravský
............................e-mail: jaroslava.hyneckova@nmbbrno.cz

Přihlásit se můžete do 8.6.nebo do naplnění kapacity sálu.
Potvrzení o účasti bude vydáváno na konci konference.Pasivní účast 4 kredity

Odborná konference je akreditována ČAS dle Vyhlášky 321/2008 Sb.

Odborná konference je určena : NLZP, / všeobecným sestrám, laborantkám, porodním asistentkám, nutričním terapeutkám, pracovníkům RZP, zdravotnickým asistentům,odborným učitelkám zdrav. škol, studentům zdrav.škol, sociálním pracovníkům

Program konference