Odborný kongres všeobecných sester oboru ARIM s mezinárodní účastí

• Společenský večer s videodiskotékou

Organizační informace:

Organizační záležitosti – Mgr. Dana Křivská, předsedkyně ČAS-ARIP

Kongres začíná v pátek 26. 10. 2012 v 10.00 hod a končí cca ve 12 hod. 27. 10. 2012. Ubytování hotel Olšanka*** je možné od 8.00 hod. Kapacita je omezena na 150 účastníků kongresu a přednostně se akceptují platící členové sekce ARIP. Ubytování ve 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích.

Uzávěrka přihlášek je do 30. 9. 2012

Poplatky:

1500,- Kč - nečlen ČAS - ARIP
1000,- Kč - člen ČAS-ARIP s ubytováním
750,- Kč - člen ČAS-ARIP bez ubytování

zašlete na účet:

ČAS – sekce ARIP 43-6857760217/0100, adresa : Londýnská 15, Praha 2, PSČ 120 00.

Při platbě, ve zprávě pro příjemce je pro identifikaci nutné uvést jméno a příjmení konkrétního účastníka kongresu, za kterého je platba provedena a variabilní symbol uveďte svoje členské číslo ČAS.

Přihlášky po vyplnění, posílejte jako přílohu na emailovou adresu:

kongres.sester.ARIM@seznam.cz

Po zaplacení poplatku a Vaší neúčasti na kongresu, Vám nebudou peníze vráceny!!!

Poplatek zahrnuje účastnický poplatek, sborník přednášek, páteční oběd, večerní raut a společenský večer + ubytování včetně sobotní snídaně (***hotel), 2x coffee break.
Aktivní přednášející (pouze první autor) nehradí žádný poplatek. Přednášky prosím zpracovat dle pokynů z důvodu uveřejnění ve sborníku. Přednášky zašlete v elektronické podobě na níže uvedenou adresu do 30. 9. 2012. Sborníku bude přiděleno číslo ISBN a bude recenzován. Na kongresu budou přednášky prezentovány přes dataprojekci v PowerPointu. Organizátor si vyhrazuje právo výběru a zařazení přednášek. Podrobný program bude zveřejněn na stránkách ČAS sekce ARIP. Za účast budou přiděleny kreditní body dle platných směrnic. Text přednášky zašlete na emailovou adresu: miroslav.hmirak@seznam.cz

S pozdravem, za organizační tým kongresu

Mgr. Miroslav Hmirák
místopředseda ČAS – ARIP