OMLUVA za některé smazané inzeráty v rubrice BURZA PRÁCE

20.04.2010

OMLUVA za některé smazané inzeráty v rubrice BURZA PRÁCE

Vážení návštěvníci a uživatelé webových stránek KZ ZZS ČR.

Možná jste poslední dobou zaznamenali, že naše webovky byly pravidelně, zpravidla přes noc napadány nějakým hackerem, nebo jen nějakým naším nepříznivcem.

Hlavně se jednalo o napadání BURZY PRÁCE, neboť tu jsme koncipovali tak, aby mohla být co nejpřístupnější, aby sloužila všem. Nejen registrovaným uživatelům komory, ale i zaměstnavatelům ze ZZS a nemocnic a také všem záchranářům, sestrám, řidičům a dispečerům, kteří práci hledají, nebo chtějí práci vyměnit.

Od včera, kdy byla burza práce zahlcena spamem jsme upravili nastavení této rubriky tak, abychom doufám vyloučili další napadání. Bohužel došlo i k tomu, že některé vaše vložené inzeráty byly poškozeny napadáním a musely být jako nepoužitelné odstraněny.

Omlouvám se tedy za způsobené komplikace a chci vás požádat, abyste opět začali své nabídky a poptávky vkládat. Společně věřme, že už se situace nebude opakovat.