Opět napadena posádka ZZS HMP

15.02.2009

.

Opilec napadl lékaře ze záchranky, odvezli ho v poutech.

V sobotu odpoledne zaútočil zraněný muž na ošetřujícího lékaře. Do nemocnice ho doprovodila policie.

Kolem 15. hodiny v sobotu odpoledne vyjížděli záchranáři k ošetření muže v Mazancově ulici v Praze-Modřanech. Padesátiletý muž upadl a poranil se na hlavě.

Nakonec si ale zranění málem odnesli i zasahující lékaři. Z nejasných důvodů totiž pacient pracovníkům záchranné služby začal nadávat a oháněl se kolem sebe pěstmi.

Na místo poté přijeli policisté, kteří útočníka zpacifikovali. S pouty na rukou ho lékaři naložili do sanitky a za doprovodu policie putoval na ošetření do nemocnice.

Údajně se mělo jednat o pracovníka bezpečnostní agentury nedalekého supermarketu. V době incidentu byl mimo službu.

Zdroj + video: tn.cz

Posádku žádám vyplnit Dotazník o napadení posádky ZZS