Párty skončila napadáním záchranářů

Párty skončila napadáním záchranářů

Mladík, který se na nelegální narozeninové party v brněnské části Přízřenice pořezal o skleněnou výplň, zaměstnal v sobotu večer nejprve záchranáře, poté i policisty. Ty si museli zdravotníci přivolat na pomoc.

„Nelegální sešlost na sebe večer upozornila zbytečnou agresivitou při ošetřování zraněného ještě neplnoletého mladíka. Zdravotníci byli nuceni v obavě o svou bezpečnost přivolat na místo policejní hlídku,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Policejní hlídka situaci uklidnila, začala se ale zajímat o akci, uspořádanou bez ohledu na bezpečnostní opatření proti šíření koronaviru.

Další rozměr pak dostala událost zjištěním, že mladík, který ještě nedosáhl plnoletosti, nadýchal bezmála dvě promile. Policisté se tak budou zajímat rovněž o to, kdo mladistvému alkohol poskytl.

Zdroj: novinky.cz