Pokyny k říjnové konferenci-Praha

28.06.2007

.

Další pokyny a informace ke konferenci 150. výročí založení ZZS HMP,

která se uskuteční ve dnech 10.10. až 12.10.2007 v Praze.

1 ) Pokyny pro záchranáře s aktivní účastí

-přihlášku na konferenci je potřeba zaslat do 30.6.2007, stačí v elektronické podobě na cumpl@ortopedicke-centrum.cz
-pokud jste členy KZ ZZS ČR ( i studenti členové KZ ZZS ČR ) , tak se vedení komory shodlo, že za reprezentaci KZ ZZS ČR na tak významném fóru Vás odměníme tím, že Vám zaplatíme registrační poplatek 800,- Kč a 150,- Kč na divadelní představení – Čtvrtníček + Lábus. Po skončení konference Vám tyto náklady budeme refundovat.
-Nezapomeňte odeslat abstrakta k přednáškám na radekbend@seznam.cz a na cumpl@ortopedicke-centrum.cz

Pokyny pro záchranáře s pasivní účastí

-v případě pasivní účasti stačí vyplnit a zaslat přihlášku do 31.7.2007
-neváhejte ovšem, na poslední chvíli by již nemusela být volná kapacita

Zdravotnickým záchranářům, kteří zatím zvažují svoji účast mohu pro snadnější rozhodování potvrdit přihlášení velmi zajímavých přednášek ze zahraničí s tématikou větších i menších hromadných neštěstích, které v době těchto neštěstí denně plnily zprávy všech médií.

leták konference s pokyny a harmonogramem

přihláška na konferenci