Pomoc vyplavené kolegyni ZZS Msk

22.07.2009

.
Milí kolegové,

v souvislosti s bleskovými povodněmi, které postihly v noci z 24. na 25. 6.2009 Novojičínsko, bychom Vás jménem vedení KZ chtěli seznámit s osudem naší kolegyně z Jeseníku nad Odrou. (ÚSZS MSK)

Zatímco Sylva Pavlátová pomáhala druhým, její dům byl naplno zasažen vodou a ani dnes ještě stále není jasné, zda-li ho budou moci opravit, nebo statik vydá rozhodnutí o demolici. Na přiložených fotografiích je vidět, jakou spoušť způsobila voda uvnitř domu.

Jako KZ bychom naši kolegyni rádi pomohli a proto jsme se (s jejím souhlasem) rozhodli zveřejnit číslo jejího osobního účtu, kam mohou případní dárci zasílat svou pomoc:

655078183/0800

Věříme, že jí Vámi zaslané finanční prostředky v této těžké situaci velmi pomohou a za Vámi zaslanou finanční pomoc jménem komory záchranářů předem děkujeme.

David Machálek, Radek Benda