Posádka RLP – ZZS LK havarovala v Mladé Boleslavi – 4 zranění

V Mladé Boleslavi se srazila sanitka s autem,
čtyři zranění

foto: Pro Novinky Milan Filipi

Na křižovatce v Mladé Boleslavi se ve středu ráno srazilo osobní auto se sanitkou liberecké záchranné služby. Tříčlenná posádka sanitního vozu utrpěla lehká zranění, převážený pacient vyvázl bez zranění. Lehce zraněna byla i žena z osobního auta, řekla mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Sanitka z České Lípy převážela popáleného pacienta do vinohradské nemocnice. Při nehodě se převrátila. Zraněni byli lékař, řidič a záchranář.

"Na převáženém pacientovi záchranáři primárně nenalezli žádné poranění z nehody. Po kontrole zdravotního stavu jej předali letecké záchranné službě k transportu na původní místo jeho směřování, tedy na popáleninové oddělení do vinohradské nemocnice v Praze," dodala Janečková.

Lehce zraněnou ženu z osobního auta záchranáři převezli na úrazovou ambulanci do Mladé Boleslavi.

ČTK

Zdroj: novinky.cz