POZOR – interní sdělení pro současné i bývalé členy komory záchranářů

15.02.2013

POZOR – interní sdělení pro současné i bývalé členy komory záchranářů

Vážené kolegyně a kolegové - členové KZ ZZS ČR,

ve středu 13. 2. 2013 se mi na portálu seznam kde mám email, smazaly asi dvě třetiny všech kontaktů z adresářů, včetně kontaktů ze složek na vás členy KZ ZZS ČR. Během včerejška jsem se pokusil adresáře s kontakty na vás znovu naplnit, ale samozřejmě při tomto obnovování mohlo dojít k tomu, že jsem omylem doplnil i emaily některých bývalých členů, kteří již členy komory nejsou, a naopak jsem nemusel doplnit email někoho z vás, současných členů komory.

Včera 14. 2. 2013 večer jsem všem členům komory z obnovených adresářů a složek zaslal hromadný email s informacemi o dění v komoře.

Proto si prosím informaci o této aktualitě a včerejším emailu předejte i mezi sebou, a pokud se mezi vámi najde někdo, kdo tento email obdržel a členem už není anebo pokud někdo z členů komory zjistí, že tento email neobdržel, v obou případech mi napište na herrsigmund@seznam.cz nebo na info@komorazachranaru.cz a já to napravím a v kontaktech opravím, doplním nebo smažu.

Děkuji a přeji pěkný víkend