Pozvánka na 3. ročník závodu složek IZS v Sokolově – Bahňák 2013

27.02.2013

Pozvánka na 3. ročník závodu složek IZS v Sokolově – Bahňák 2013

Dobrý den,

dovolte, abychom Vás informovali a pozvali Vás a Vaší cestou všechny záchranáře na výjimečnou sportovní akci Bahňák-Závod IZS.

Akci spolupořádá Hasičský záchranný sbor KVK, Policie ČR KŘP KVK, Zdravotnická záchranná služba KVK spolu s městem Sokolov. Akce je určená především příslušníkům Integrovaného záchranného systému, armády, celní správy, studentům škol se zaměřením na bezpečnost, požární ochranu, zdravotnictví nebo obranu, ale také veřejnosti.

3. ročník akce se koná dne 18. 5. 2013.

Loňského ročníku se účastnilo na 440 závodníků z celé ČR, Německa a Polska. Návštěvnost akce byla okolo 2000 diváků a zhruba 25 000 diváků sledovalo akci online na www.hasici150.tv.

Dále dovolte, abychom Vás požádali o pomoc s propagací naší akce zveřejněním a šířením této informace na Vašich webových stránkách, Facebooku apod.

Podrobnosti k akci naleznete na www.bahnak.eu.

Propagační VIDEO

LETÁK