Pozvánka na prezentaci KZ ZZS ČR

21.10.2006

.
Vážení záchranáři .

Dovolte, abychom Vás pozvali na prezentaci KZ ZZS ČR, která se uskuteční na Dostálových dnech v hotelu Belária v prostorách vinárny, dveře vlevo, hned za hlavním vchodem do hotelu. Prezentace se uskuteční ve středu 8.11.2006 pravděpodobně kolem 16 až 17 hodiny. Upřesnění bude na letáčku umístěném na nástěnce v přednáškovém sálu. Prezentace proběhne na závěr prvního přednáškového dne. Takto nám to přislíbil předseda OS UM a MK pan MUDr. Milan Ticháček na schůzce, která se konala dne 19.9.2006 v Brně. Informace o schůzce naleznete zde.
Na tuto prezentaci jsou srdečně zváni především všichni středňáci a řidiči ze ZZS, ale také i lékaři, kteří mají o tuto problematiku zájem.
Odprezentujeme v krátkosti to, co se za první rok od založení KZ ZZS ČR podařilo a nepodařilo, a potom dáme plně prostor vám, pro vaše dotazy, připomínky a náměty.
Věřím, že pozvání celého předsednictva komory hojně využijete, neboť to bude jediná “ středňácká “ akce celé konference.

Program konference

Za předsednictvo