Při DN tragicky zahynul záchranář Jan Kovář ze ZZS PK. Kolegové žádají o pomoc pro manželku Aničku a malé děti

02.07.2019

Ve středu 5. Června 2019 při dopravní nehodě tragicky zahynul jejich kolega záchranář Jan Kovář, který se vracel domů z noční směny. Jeho kolegové záchranáři z Klatov žádají o pomoc.

K tomuto účelu zřídili i transparentní účet.

Více ve VIDEU

Transparentní účet číslo: 2801649124/2010 účet je garantován krajským úřadem, jako veřejná sbírka.

Děkujeme za případnou pomoc.

Kolegové

• Pavel Dvořák Reagovat 03.07.2019
    Pro toho těžce zraněného, kterému ten záchranář způsobil jeho zaviněním a riskantní jízdou, budete taky vybírat?
  • Lenka Štěpánková Reagovat 03.07.2019
    Dobrý den chci se zeptat jestli se dá pomoc mamince s dětmi i jinak než finančně. Třeba oblečení a hračky pro děti. Děkuji za odpověď
    • Sigmund Reagovat 04.07.2019
      Zdravím Vás a děkuji za projev zájmu. S dotazem se ale obraťte na organizátory pomoci, tedy záchranáře ZZS Plzeň.
    • Jana Průchová Reagovat 09.07.2019
      Dobrý den,
      napište mi prosím na email. Děkuji Jana
  • Jan Pokorný Reagovat 05.07.2019
    Pavel Dvořák - jest-li jste si jen potřeboval ulevit tak OK.... jinak nikdo tady nesoudí ani nehodnotí míru viny za kterou jeden z účastníků zaplatil životem a druhý zraněním. Vybírají se peníze pro rodinu zemřelého kolegy, jestli Vám nedochází ten rozdíl a podstata , tak pak je mi Vás líto. Každý má možnost pomoci komukoliv... Stačí jen chtít, ale blít je snazší.