Přípravy konference v Praze

28.02.2007

.
Představitelé vedení KZ ZZS ČR v sestavě prezident Sigmund Drahomír, viceprezident Bc.Benda Radek a pražský krajský koordinátor KZ ZZS ČR Bc. Spurný Martin jednali v pátek 23.2.2007 na půdě Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy s jejím ředitelem MUDr.Schwarzem Zdeňkem o spolupráci při přípravě chystané konference ke 150 výročí založení ZZS HMP.

Dalšího jednání naplánovaného na 1.3.2007 se za KZ ZZS ČR bude v zastoupení prezidenta účastnit pan Bc.Spurný Martin, který je za komoru záchranářů v organizačním výboru.

Prezident KZ ZZS ČR Sigmund bude ve stejný den a shodou okolností i ve stejný čas na Ministerstvu zdravotnictví na odboru vzdělávání a vědy při jednání k přípravě novelizace vyhlášky 423/2004 Sb., kterou se stanoví kreditní systém pro vydávání osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez přímého vedení nebo odborného dohledu zdravotnických pracovníků.