Resty a změny !!!

08.03.2008

.
Vážené komornice a komorníci !!!

Zprávu jsem odesílal emailem, ale protože ne všem byl doručen, tak ji zveřejňuji ještě na webu.

Tato zpráva je určena ve většině bodů převážně těm, kteří zatím NESPLNILI některou z povinností posledních dvou měsíců. Proto PROSÍM ty z vás, kteří v následujících bodech nalezněte některý ze svých restů, aby jste je v co možná N E J K R A T Š Í době odstranili .

1. ještě ne všichni uhradili členské příspěvky na rok 2008 – veškeré informace naleznete v aktualitě Budu velmi rád, když platby odešlete nejpozději do 20.3.2008 abych je viděl ve výpisu před konáním sněmu.

2.ještě alespoň polovina komorníků nereagovala na oznámení III. Sněmu KZ ZZS ČR tak, jak nepsáno v aktualitě
Vím, že je ještě z vašeho pohledu celkem brzy, ale já musím garantovat objednávky na nějaké počty účastníků a ubytovaných a bez vaši pomoci to nedokážu odhadnout. Myslím, že volno v práci i ve školách si na jeden den každý umí v takovém předstihu zařídit.
Čekám tedy vaše emaily s POTVRZENÍM / NEPOTVRZENÍM účasti, dále s žádosti o UBYTOVÁNÍ / NEUIBYTOVÁNÍ a v případě ubytování, tak popřípadě s kým.

3. mnohým z vás se mění některé kontaktní údaje – adresy bydliště, telefony, emaily, ukončení studia atd. Jen málo z vás mi ale posílá informaci o změně. Zpravidla se to zjistí až ve chvíli, kdy vám něco nedorazí a zjišťujeme proč.
Kdo tedy máte změnu, NAHLAŠTE ji prosím emailem info@komorazachranaru.cz

4. prosím i ty, kteří z nějakého důvodu chtějí ukončit členství v komoře záchranářů ( i když pevně věřím, že mezi námi tací nejsou ), aby i oni férově tuto informaci napsali na email info@komorazachranaru.cz, abych jim nemusel zdlouhavě zasílat jednu upomínku za druhou.Stojí to čas a peníze.

5. informace ke sněmu – letos ho chceme pojmout odlehčeněji, bez spousty hostů tak, aby byl kratší a účastníci si stihli mezi oficiální částí a večerním posezením například prohlédnout město, více mezi sebou podebatovat, odreagovat se v zajištěné sauně a podobně. Příští rok bude sněm volební, kdy bude muset být i více procedurálních úkonů, bude náročný stejně, ne-li více než ten první. Na příští rok bychom v tomto spojení nachystali i překvapení, o kterém se zmíním a poradím se všemi na letošním III. Sněmu.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A ZA VAŠI VSTŘÍCNOST VE VĚCECH, KTERÉ JSEM VÁM NAPSAL VYJÁDŘENOU TÍM, ŽE NA JEDNOTLIVÉ BODY BUDETE AKTIVNĚ REAGOVAT.

Těm, kteří splnili vše včas DĚKUJI

Při korespondenci nezapomínejte uvádět své registrační číslo v komoře !!!

A věřím, že na brzkou viděnou na letošním sněmu