Sanitka přání Asociace Samaritánů České republiky

07.01.2023

Sanitka přání Asociace Samaritánů České republiky

Do nového roku přicházíme s dlouho připravovanou novinkou nesoucí název

SANITKA PŘÁNÍ ASČR.

Asociace Samaritánů České republiky po vzoru zahraničních partnerů jako je ASB Hamburg Wünschenwagen, v ČR vstupuje s projektem, který nemá za úkol nic jiného než zajištění dosud nesplněných přání klientů, které by byli bez naší pomoci neuskutečnitelné.

Celý projekt je postaven na osobním přístupu pro všechny klienty od dětí až po seniory. Naším cílem je plnit všechna možná přání, jako je například návštěva milovaného místa, svých blízkých, sportovních a kulturních akcí, cesta do zahraničí případně cokoliv, co přispěje k pocitu štěstí a spokojenosti.

K tomuto účelu bylo vyčleněno sanitní vozidlo se speciální výbavou jako je široké lůžko, kávovar, DVD projekce. Sanitka je specifická také tím, že umožňuje panoramatický výhled během transportu.

Posádku tvoří kvalifikovaný zdravotnický personál a v případě potřeby jsme schopni zajistit transport za přítomnosti lékaře. Díky tomu jsme schopni zajistit každému nepřetržitou zdravotnickou péči s ohledem na jeho potřeby.

Jsme připraveni plnit vaše přání, Asociace Samaritánů České republiky.

Zdroj+fotografie a další informace na ascr.cz

• Alena Javůrková Reagovat 30.06.2023
    Dobrý den. Táta, 82 let, leží na Ldn Valtice. Diagnóza, rakovina plic kostí,... Rád by se ještě podíval domů, do Milovic u Mikulova. Času moc nezbývá..... Bylo by možné tohle splnit?