Sanitka srazila v Kolíně chodkyni, ta při převozu do nemocnice zemřela

Sanitka srazila v Kolíně chodkyni, ta při převozu do nemocnice zemřela

Text z externího zdroje:

Sanitka záchranné služby srazila ve středu ráno v Kolíně chodkyni. Žena utrpěla vážné zranění a i přes okamžitou resuscitaci při převozu do nemocnice zemřela.

Sanitka měla podle mluvčí policie Michaely Richterové zapnuté majáky. Převážela pacienta do nemocnice.

„Událost máme hlášenou v 6:15, v Ovčárecké ulici vstoupila chodkyně ročník 1944 na přechodu pro chodce do jízdní dráhy projíždějící sanitě,“ řekla Richterová.

„Přes veškerou snahu všech žena na místě zemřela - probíhala resuscitace, bohužel byla neúspěšná. Jelikož je nehoda předmětem vyšetřování, nebudeme se blíže vyjadřovat,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Monika Nováková.

K nehodě měl vyletět i vrtulník, ten však kvůli špatnému počasí nakonec neodstartoval.

Více na novinky.cz