Seznamte se s novými členy Revizní a kontrolní komise KZ ZZS ČR

02.01.2023

Seznamte se s novými členy Revizní a kontrolní komise KZ ZZS ČR

V aktualitě s informacemi z XV. Sněmu Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky konaném vloni na podzim v Brně, jsme vás mimo jiné informovali o skutečnosti, že prvním pracovním bodem programu sněmu byla volba předsedy a členů RKK KZ ZZS ČR, kterým skončil mandát.

Dále jsme vás informovali, že na návrh podaný mandátové komisi a po schválení návrhu delegáty sněmu byl počet členů rozšířen ze dvou na čtyři členy, což nyní kopíruje formát předsednictva komory 1 + 4. Volby se neúčastnil dlouholetý člen Bc. Oldřich Škorňák, který pro nemoc zůstal doma a nemohl se na sněm dostavit. Z USNESENÍ jste dále mohli zjistit, že Bc. Tomáš Ježek v nové volbě obhájil pozici předsedy RKK a stejně tak funkci člena RKK obhájil Bc. Drahomír Sigmund, MBA. Nově se ale členy RKK KZ ZZS ČR stali Mgr. Miloš Kukačka, DiS., MHA, PhDr., Mgr., Bc., Vladimír Husárek, DiS., MBA a Mgr. Vlasta Vařeková.

Na webu komory jsme během svátků provedli úpravy a aktualizovali jsme v záložce ORGÁNY KOMORY předsedu a členy RKK, abyste se s každým z nich mohli alespoň touto formou seznámit. Zjistit jejich profesní kariéru, na které ZZS pracují a další informace, které do svých životopisů uvedli. Vedení KZ ZZS ČR je přesvědčeno, že noví členové přinesou do práce komory nový svěží vítr a nové pohledy na řešené problematiky, kterou společně potřebujeme k prospěchu celé záchranářské obce řešit.