Simulační kurz přednemocniční neodkladné péče

Simulační kurz přednemocniční neodkladné péče

Veškeré informace

Vážení kolegovézáchranáři,

chtěl bych Vám touto cestou představit a pozvat vás na zcela nový kurz Simulačním kurzu přednemocniční neodkladné péče, který proběhne v pondělí 12. června 2023 na SIMU – největším simulačním centru pro vzdělávání zdravotníků ve střední Evropě.

Tento zcela nový kurz je primárně určen zdravotnickým záchranářům na začátku profesní dráhy (do 3 let praxe), nicméně je otevřen také studentům oboru Zdravotnický záchranář ve 3. ročníku a těm, kteří se chystají na přechod z nemocničního prostředí do prostředí přednemocniční neodkladné péče.

Účastníky kurzem provedou naši zkušení lektoři, kteří působí jak v oblasti simulačního vzdělávání, tak i v klinické praxe na záchranné službě.

Bližší informace ke kurzu včetně přihlašování na kurz najdete na našich stránkách zde.

S pozdravem.

Mgr. Jan Dvořáček, DiS.