Sociální výhody stále ve hře !

18.11.2008

.
O podpoře prosazování sociálních výhod do zákona o ZZS jsem vás informoval v aktualitě z první pracovní verzi.

Po spoustě ne příliš úspěšných jednáních přijal skupinu prosazující tyto sociální výhody vicepremiér vlády ČR, pan Jiří Čunek, který přislíbil, že KDU-ČSL bude v rámci koalice prosazovat doplnění těchto výhod do zákona o ZZS v rámci koaličního připomínkového řízení.

V Otázkách Václava Moravce vysílaných tuto neděli 16.11.2008 pan předseda KDU ČSL Jiří Čunek tento příslib zopakoval naprosto veřejně. Sami se o tom můžete přesvědčit kliknutím na odkaz. Podpora sociálního programu pro záchranáře se diskutovala ve stopáži od 24:40 minuty do 26:00 minuty. Poslechněte si to sami, je to příjemný poslech.

I díky této podpoře by se měla zítra 19.11.2008 uskutečnit na MZ ČR na toto téma další schůzka u náměstkyně Helerové.