Taxikář spěchal více než sanitka......

18.02.2008

.

V Kutné Hoře vjel taxikář do cesty sanitce

V Kutné Hoře se po 09:00 srazila sanitka převážející pacientku s osobním vozem taxi. Vůz taxi vjel sanitce do dráhy z vedlejší ulice, na místě vážné nehody je policie i další vozy záchranné služby.

17. 2. 2008 11:41 - KUTNÁ HORA

"V 9:15 jsme vyjížděli k dopravní nehodě na křižovatce ulic Štefánikova a Masarykova v Kutné Hoře, kde došlo ke střetu taxislužby se sanitním vozem," uvedla mluvčí záchranné služby Středočeského kraje Tereza Janečková.
Výjezdová sestra a pacientka utrpěly lehčí zranění. Obě byly po kontrole zdravotního stavu převezeny k ošetření do místní nemocnice. Řidič taxislužby odmítl převoz do nemocnice.
Šofér sanitního vozu podle informací záchranářů před vjezdem a během průjezdu křižovatkou použil výstražná světelná a zvuková znamení a vjel do křižovatky se zvýšenou opatrností.
Řidič taxislužby narazil do sanitky zezadu a ta se poté převrátila na pravý bok. Nehoda je v šetření policie.

Zdroj : seznam.cz

Foto : katastrofy.com