USA – Connecticut: Záchranář v sanitce znásilnil pacientku v bezvědomí

10.01.2012

USA – Connecticut: Záchranář v sanitce znásilnil pacientku v bezvědomí

Záchranář v sanitce znásilnil pacientku v bezvědomí

Policie v americkém státě Connecticut zadržela 49letého záchranáře. Muž je obviněn, že na Vánoce v sanitce znásilnil 22letou ženu, která se poranila na hlavě a byla v bezvědomí. Informovala o tom agentura AP.

Mladá žena se zranila během rodinné oslavy ve městě North Haven. Sanitka k ní vyjížděla ve tři hodiny ráno 26. prosince.

Policistům později řekla, že se najednou probudila připoutaná k lůžku v sanitce a nad sebou měla záchranáře, který ji sexuálně napadal.

Powell se později vydal policii sám. Muž u záchranky pracoval od roku 2006 na částečný úvazek. Loni v září mu vedení nabídlo plný úvazek.

Muž byl již obviněn, vyšetřován je na svobodě poté, co složil kauci 25 000 dolarů. Před soudem má poprvé stanout v druhé polovině tohoto měsíce.

Zdroj: novinky.cz

Originál článek s fotkou záchranáře