V posledním čísle časopisu Rescue REPORT má článek Olda Škorňák

08.07.2010

V posledním čísle časopisu Rescue REPORT má článek Olda Škorňák

V loňském roce na IV.Sněmu Komory záchranářů ZZS ČR, který byl spojen s I. odbornou konferencí KZ ZZS ČR nás mnohé, tehdy ještě člen revizní komise komory pan Oldřich Škorňák zaujal svojí vynikající přednáškou na téma: “Analgosedace pro posádky RZP“.

Tato přednáška měla vcelku pozitivní ohlas nejen mezi záchranáři, ale i mezi lékaři. Možná proto se V. Sněm KZ ZZS ČR, který byl pro změnu spojen s první Mezinárodní odbornou konferencí, si nachystal sdělení na pro mnohé ještě kontroverznější téma: „Resuscitace pacienta s polytraumatem posádkou rychlé zdravotnické pomoci.“

Tato přednáška zaujala odbornou veřejnost natolik, že vyšla v posledním čísle časopisu Rescue REPORT.

Pro ty z Vás, kteří máte zájem si celou přednášku znovu přečíst, je na stranách Rescue Reportu č. 16, 17 a 18.