Vážná nehoda RLP ze ZZS ZK

10.10.2008

.

Sanitka skončila na boku a přišla o střechu

VALAŠSKÉ POLANKY: Ve čtvrtek ve 21:34 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po havárii auta u Valašské Polanky. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína s jedním zásahovým vozem a s velitelským autem s rozšířenou výbavou. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že u obce Prlov došlo k havárii vozidla zdravotnické záchranné služby zn. VW Transporter.

10.10.2008 Aktualizováno 10.10.2008 11:42:37

Posádka zdravotnické záchranné služby byla ve výjezdu k zásahu. V zatáčkách u Prlova řidiče údajně osvětlil protijedoucí osobní automobil a sanitka se dostala na krajnici. Neovladatelný vůz havaroval mimo vozovku, vyjel na louku a převrátil se přes střechu na bok.

Při havárii došlo k lehkému zranění tříčlenné posádky, která se z vraku auta dostala ještě před příjezdem hasičů. Hasiči na místě havárie zajistili vůz proti případnému požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování události policií hasiči asistovali při vyproštění vraku. K nahlášenému případu zdravotnické pomoci vyjel náhradní vůz.

Zdroj + foto : katastrofy.com