Ve středu 11. 12. 2013 anonym oznámil, že v sanitce ZZS LK je bomba!

12.12.2013

Ve středu 11. 12. 2013 anonym oznámil, že v sanitce ZZS LK je bomba!

Bomba v sanitce? I to se dnes děje…

Bomba v nákupním centru, bomba na nádraží, to vše tu již bylo, proto dnes odpoledne anonym oznámil, že v sanitce ZZS Libereckého kraje je bomba. Protože se žádná taková výhružka nesmí podcenit, začala Policie České republiky okamžitě prohledávat všechny výjezdové stanoviště a sanitky Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje. Podle informací, které poskytly dva dobře informované zdroje, se sanitky prohledávaly ještě ve večerních hodinách.

Anonym si možná neuvědomuje, že za šíření poplašné zprávy, které spáchá na policejním nebo jiném státním orgánu, může být potrestán odnětím svobody od půl do tří let nebo peněžitým trestem. Také by bylo dobré, kdyby si lidé, kteří se nudí, našli jinou zábavu, než oznamovat skoro každý týden bomby na různých místech! Pokud již chtějí páchat takovýto trestný čin, neměli by si vybírat záchranné služby, neboť je ohroženo zdraví lidí, kteří by potřebovali akutní ošetření!

Martin Kramer

Zdroj: HvězdaŽivota.cz

Bohužel to není poprvé. Už v loňském roce v srpnu byla nahlášena bomba také v hlavní budově ZZS KHK.