VI. ODBORNÉ SYMPOSIUM ČRR “RESUSCITACE 2016″

05.04.2016

VI. ODBORNÉ SYMPOSIUM ČRR “RESUSCITACE 2016″

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás informovali o prodloužení termínu k provedení vaší včasné registrace na VI. ODBORNÉ SYMPOSIUM ČRR: RESUSCITACE 2016.

Za cenu včasných registračních poplatků se můžete přihlašovat do 7. 4. 2016.

Symposium se uskuteční dne 3. 6. 2016 v Konferenčním centru City v Praze.

Symposium bude tradičně pořádáno pod záštitou European Resuscitation Council, ve spolupráci s Českou společností anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (ČSARIM) ČLS JEP, Českou společností intenzivní medicíny (ČSIM) ČLS JEP a Společností urgentní medicíny a medicíny katastrof (SUMMK) ČLS JEP.

Odborný program

Podtitulem letošního ročníku symposia je Srdeční zástava ve specifických situacíchDo odborného programu budou zařazena následující témata:

• Specifický léčebný přístup pro dosažení lepších výsledků
  • Srdeční zástava v extrémních situacích
  • Zástava oběhu ve zdravotnickém zařízení
  • Moderní přístup ke vzdělávání v resuscitaci

Součástí odborného programu bude představení nového konceptu centralizace péče pro nemocné po srdeční zástavě (analogicky k traumatologické péči), který byl připraven Českou kardiologickou společností a po úpravách schválen výbory ČRR, SUMMK, ČSARIM a ČSIM. Poprvé budou prezentovány výsledky evropské studie EURECA ONE, které představí aktuální výsledky přežití srdeční zástavy v několika regionech České republiky. Pozornost bude věnována zcela novému přístupu k léčbě nemocných s traumatickou zástavou oběhu, problematice transportů nemocných za kontinuální resuscitace do nemocnice a specifické problematice tonutí a záchrany z vody, kterou lze prakticky nacvičit v rámci hands-on workshopu dne 2. 6. 2016 (samostatná registrace).

Registrační poplatky

Na symposium ČRR se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře dostupného na oficiálních webových stránkách symposia. Včasná registrace je prodloužena do 7. 4. 2016.

Členové ČRR získávají v rámci rozšířených členských benefitů při včasné registraci slevu ve výši 10 %.

• Včasná registrace (do 7. 4. 2016) pro členy ČRR 990 Kč
  • Včasná registrace (do 7. 4. 2016) pro ostatní 1090 Kč
  • Pozdní registrace (od 8. 4. 2016) 1290 Kč

Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách symposia: ZDE

Za členy vědeckého a organizačního výboru

MUDr. Anatolij Truhlář, Ph.D., FERC
Předseda vědeckého výboru kongresu

Mgr. Radek Mathauser, DiS.
Předseda organizačního výboru kongresu

Ing. Lucie Jahnová
Organizační výbor kongresu

• ORucaJO Reagovat 12.12.2023