VII. odborné sympozium ČRR RESUSCITACE 2017

08.05.2017

VII. odborné sympozium ČRR RESUSCITACE 2017

Dobrý den,

dovolte mi, abych Vás, Vaše zaměstnance a studenty pozval jménem výboru České resuscitační rady (ČRR) k účasti na VII. odborném sympoziu ČRR RESUSCITACE 2017, které se koná v pátek 9. 6. 2017 v Konferenčním centru City, Na Strži 65/1702, 140 00 Praha 4.

Letošní ročník konference bude zaměřen zejména na resuscitaci a první pomoc prováděnou dětmi (Kids saving lives), dětské pacienty v pozici našich pacientů (KPR u dětí, akutní stavy v pediatrii) a resuscitaci novorozenců po porodu (porod mimo zdravotnické zařízení, nedonošený novorozenec v přednemocniční péči).

Aktuální informace naleznete na webových stránkách ČRR

On-line registrace bude otevřena do 30. 5. 2017, termín zvýhodněné časné registrace byl prodloužen do 15. 5. 2017! Uzávěrka příjmu abstrakt do posterové sekce je 15. 5. 2017.

Těšíme se na setkání s Vámi v Praze!

Se srdečným pozdravem

za výbor ČRR